Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

80100, Львівська обл., м.Червоноград, вул. Шептицького, 17
тел.: (03249) 2-14-35
ел.пошта: chervonograd_9@i.ua
Неділя, 18.11.2018
Головна Оголошення Статті Файли Зворотній зв’язок
Меню
Посилання


Головна » Статті » Життя школи » Міксіке

До Євроінтеграції через Міксіке

ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ – ЧЕРЕЗ МІКСІКЕ

     У 2015 році наша школа долучилася до проекту «Міксіке в Україні» для загальноосвітніх навчальних закладів України. Співпраця Міксіке з Україною проходить за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії. З 1994 року Міксіке працює в Естонії та інших європейських країнах, бере участь в освітніх проектах Европейського Союзу.

     Суть проекту в тому, що де б ти не був: у школі, вдома, в транспорті, на відпочинку, ти можеш інтегруватися в європростір, розвивати навички усних математичних розрахунків, активно спілкуваться з учасникам змагань із різних країн, таких як Естонія, Литва, Латвія та Словенія.

     У травні 2015 року міжнародні змагання Прангліміне проходили в Ризі (Латвія), фіналісти цьогорічних змагань матимуть можливість відвідати Словенію.

     З січня по березень учні школи брали участь в українському етапі змагань з Прангліміне, у вікторинах для учнів 1-4 та 5-11 класів. У проекті зареєстровано близько 700 учасників нашої школи. Національний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне проходив у Львові. На ньому були присутні представники різних областей України. Учениця 3-А кл. Кузьмич Софійка (вч. Козоріз В.С.) у фінальних змаганнях зайняла третє місце серед третьокласників. Дипломами та подарунками були нагороджені представники 2-А,Б, 3-А,В, 5-А класів за призові місця у змаганнях Прангліміне серед класів та пятьох учнів 1-6 кл. за перемоги у вікторинах.

     У листопаді учні нашої школи долучилися до Відкритого чемпіонату Стрия у змаганнях Прангліміне. У фіналі взяло участь 49 учасників. Це були представники не лише Львівщини, а й Донеччини і Тернопільщини. Червоноградську ЗШ №9 представляли 18 учасників (учні 2-4 кл. та дорослі – батьки та вчителі школи).

     Приємно здивував своїм результатом другокласник Власій Грисюк, учень 2-Б класу (вчитель Кочайдовська М.П.). Гарні результати показали також Хмара Владислав (3-Г кл.), Рудек Юля (2-Б кл.).

 

     Якщо хочеш відчути себе частинкою Європи, долучайся до Міксіке.


Переглядів: 28 | Дата: 18.11.2018


Copyright © Червоноградська загальноосвітня школа I-III ступенів № 9, 2017. Всі права захищено
Сайт створено у системі uCoz