Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

80100, Львівська обл., м.Червоноград, вул. Шептицького, 17
тел.: (03249) 2-14-35
ел.пошта: chervonograd_9@i.ua
Вівторок, 17.07.2018
Головна Оголошення Статті Файли Зворотній зв’язок
Меню




Посилання






Головна » Статті » Обдарована дитина » Олімпіади

Про підсумки І етапу Всеукраїнських олімпіад

Львівської області

Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9

Н А К А З

31.10.2017                           м. Червоноград                        № 179                                      


Про підсумки І етапу
Всеукраїнських олімпіад

    Відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін у жовтні  були проведені шкільні предметні олімпіади. 563 учні школи взяли участь у шкільних олімпіадах з таких базових дисциплін: української мови та літератури  (5-11кл. – 78 учнів),  географії (8-11кл. – 110 учнів), хімії (8-11кл. – 22 учні),  історії (8-11 кл. – 51 учень), біології (8-11кл. – 36 учнів), інформатики (10,11кл. – 10 учнів), фізики (8-11кл. – 22 учні), математики (5-11кл. – 111 учнів), англійської мови (8-11кл. – 37 учнів), християнської етики (8-10кл. – 25 учнів), екології (11кл. – 7 учнів), астрономії (11 кл. – 3 учні), трудового навчання (9кл.,11кл. – 12 учнів), інформаційних технологій (10-11кл. –10 учнів), німецької мови (8 - 9кл. – 16 учнів), економіки (11кл. – 7 учнів),правознавства (9 - 11кл. – 6 учнів).
      Переможцями І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад   із навчальних предметів стали учні школи (додаток).
     Виходячи з вищесказаного,

НАКАЗУЮ:

     1.Вчителям – предметникам:
     1.1.  Організувати якісну підготовку учнів до участі в ІI етапі
Всеукраїнських предметних олімпіад.
     1.2. Забезпечити участь учнів-переможців I етапу у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед навчальних закладів  закладів міста.
     2.Заступнику директора з навчальної роботи Каравець Г.М.:
     2.1. Підготувати заявки на участь учнів  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
      2.2.Забезпечити участь учителів-членів журі та організаційного комітету у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад згідно зі складом оргкомітету та журі предметних олімпіад на 2017-2018н.р
    3.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

                                                                               
                                                                                Додаток
                                                                                       до наказу
                                                                                       31.10.2017 №179
                                            РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з інформаційних технологій


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1.    Вовк Ярослав    10    ЧЗШ№9    І    Білібін Роман Васильович
2.    Левицький Роман    10    ЧЗШ№9    ІІ    Білібін Роман Васильович
3.    Мулик Володимир    10    ЧЗШ№9    ІІІ    Білібін Роман Васильович
4.    Гулько Вікторія    11    ЧЗШ№9    І    Смоляк Ірина Ярославівна
5.    Гречин Аліна    11    ЧЗШ№9    ІІ    Смоляк Ірина Ярославівна
6.    Ревуцький Дмитро    11    ЧЗШ№9    ІІІ    Білібін Роман Васильович

                                                          РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з німецької мови

№з/п    Прізвище та  ім’я учня    Клас    Навч.заклад    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1.    Пупко Дарина    8-А    ЧЗШ №9    І    Шеремета  Ірина Миколаївна
2.    Марусенко Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІ    Пронів  Христина Іванівна
3.    Станько Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Шеремета Ірина Миколаївна
4.    Пущак Костянтин     9-В    ЧЗШ №9    І    Пронів Христина Іванівна
5.    Івануса Анна     9-А    ЧЗШ №9    ІІ    Шеремета Ірина Миколаївна
6.    Гребеняк Володимир    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Шеремета Ірина Миколаївна

                                                        РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з англійської мови

№з/п    Прізвище та  ім’я учня    Клас    Навч.
заклад    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1.    Семочко Олександр    8-А    ЧЗШ №9    І    Іжик Ольга Михайлівна
2.    Катренко Євгенія
    8-В    ЧЗШ №9    ІІ    Коваль Ольга Володимирівна
3.    Марусенко Вікторія     8-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Сторощук Надія Ігорівна
4.    Пущак Костянтин    9-В    ЧЗШ №9    І    Драб Віра Романівна

Ва
Василівна
5    Кострикін Віталій    9-Б    ЧЗШ №9    ІІ    Щирук  Уляна Ярославівна
6    Івануса Анна    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Іжик Ольга Михайлівна
7    Мацюра Лілія    10    ЧЗШ №9    І    Іжик Ольга Михайлівна
8    Русин Володимир    10    ЧЗШ №9    ІІ    Іжик Ольга Михайлівна
9    Саноцька Тетяна    10    ЧЗШ №9    ІІІ    Іжик Ольга Михайлівна
10    Кісіль Тетяна    11    ЧЗШ №9    І    Немирка Олександра Василівна
11    Манчур Віктор    11    ЧЗШ №9    ІІ    Немирка Олександра Василівна
12    Кузьмів Христина    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Немирка Олександра Василівна

 

                                                         РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з німецької мови


з/п    Прізвище та  ім’я учня    Клас    Навч.
заклад    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1.    Пупко Дарина    8-А    ЧЗШ №9    І    Шеремета  Ірина Миколаївна
2.    Марусенко Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІ    Пронів  Христина Іванівна
3    Станько Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Шеремета Ірина Миколаївна
4    Пущак Костянтин     9-В    ЧЗШ №9    І    Пронів Христина Іванівна

Ва
Василівна
5    Івануса Анна     9-А    ЧЗШ №9    ІІ    Шеремета Ірина Миколаївна
6    Гребеняк Володимир    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Шеремета Ірина Миколаївна

                                                            РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з історії


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Станько Вікторія     8-А    ЧЗШ№9    І    Косів Василь Васильович
2    Горбай Вероніка    8-В    ЧЗШ№9    ІІ    Косів Василь Васильович
3    Марусенко Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Косів Василь Васильович
4    Гук Діана    8-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Косів Василь Васильович
5    Сироїд Віталій     9-В    ЧЗШ№9    І    Косів Василь Васильович
6    Сироїд Віктор     9-А    ЧЗШ№9    ІІ    Косів Василь Васильович
7    Пущак Костянтин    9-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Косів Василь Васильович
8    Якубук Христина    9-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Косів Василь Васильович
9    Залєсов Олександр     10    ЧЗШ№9    І    Плетінка Віталій Миколайович
10    Погранична Марія    10    ЧЗШ№9    ІІ    Плетінка Віталій Миколайович
11    Мацюра Лілія    10    ЧЗШ №9    ІІІ    Плетінка Віталій Миколайович
12    Равлінко Тетяна     11    ЧЗШ№9    І     Косів Василь Васильович
13    Манчур Віктор     11    ЧЗШ№9    ІІ    Косів Василь Васильович
14    Гречин Аліна    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Косів Василь Васильович
                                                    РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з правознавства


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Пущак Костянтин     9-В    ЧЗШ№9    І    Косів Василь Васильович
2    Ксенжук Софія     9-В    ЧЗШ№9    ІІ    Косів Василь Васильович
3    Кустова Анастасія     10    ЧЗШ№9    І    Косів Василь Васильович
4    Смеречанська Діана    10    ЧЗШ№9    ІІ    Косів Василь Васильович
5    Гречин Аліна     11    ЧЗШ№9    І    Косів Василь Васильович
6.    Левіновський Олексій     11    ЧЗШ №9    ІІ    Косів Василь Васильович

РЕЗУЛЬТАТИ
                                          олімпіади з біології


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Катренко Євгенія    8-В    ЧЗШ№9    І    Горбач Леся Феофілівна
2    Гук Діана
    8-В    ЧЗШ№9    ІІ    Горбач Леся Феофілівна
3    Федюк Галина    8-А    ЧЗШ№9    ІІІ    Федюк Наталія Миколаївна
4    Ярига Олена     9-Б    ЧЗШ№9    І    Горбач Леся Феофілівна
5    Грязнова Катерина     9-Б    ЧЗШ№9    ІІ    Горбач Леся Феофілівна
6    Пшеницький С.Я.    9-Б    ЧЗШ№9    ІІІ    Горбач Леся Феофілівна
7    Саноцька Тетяна     10    ЧЗШ№9    І    Федюк Наталія Миколаївна
8    Погранична Марія     10    ЧЗШ№9    ІІ    Федюк Наталія Миколаївна
9    Мацюра Лілія    10    ЧЗШ№9    ІІІ    Федюк Наталія Миколаївна
10    Горбач Роман    11    ЧЗШ№9    І    Горбач Леся Феофілівна
11    Гречин Аліна    11    ЧЗШ№9    ІІ    Горбач Леся Феофілівна
12    Левіновський Олексій     11    ЧЗШ№9    ІІІ    Горбач Леся Феофілівна
13    Мартенюк Валентина     11    ЧЗШ№9    ІІІ    Горбач Леся Феофілівна
РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з християнської етики


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Гук Діана    8-В    ЧЗШ №9     І    Павлів Оксана Ярославівна
2    Угрин Діана    8-А    ЧЗШ №9     ІІ    Павлів Оксана Ярославівна
3    Бех Уляна    8-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Павлів Оксана Ярославівна
4    Ксенжук Софія    9-В    ЧЗШ №9     І    Павлів Оксана Ярославівна
5    Ткачик Ірина     9-В    ЧЗШ №9     ІІ    Павлів Оксана Ярославівна
6    Баранецька Дарина    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Павлів Оксана Ярославівна
7    Мацюра Лілія    10    ЧЗШ №9     І    Павлів Оксана Ярославівна
8    Бойко Вікторія    10    ЧЗШ№9    ІІ    Павлів Оксана Ярославівна
9    Погранична Марія    10    ЧЗШ №9    ІІІ    Павлів Оксана Ярославівна

РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з екології


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1.    Кузьмів Христина    11    ЧЗШ№9    І    Горбач Леся Феофілівна
2.     Пасічник Віра    11    ЧЗШ№9    ІІ    Горбач Леся Феофілівна
3.    Левіновський Олексій    11    ЧЗШ№9    ІІІ    Горбач Леся Феофілівна
4.    Мартенюк Валентина    11    ЧЗШ№9    ІІІ    Горбач Леся Феофілівна


РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з фізики


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Горбай Вероніка     8-В    ЧЗШ №9     І    Когут Світлана Сергіївна
2    Станько Вікторія     8-А    ЧЗШ №9     ІІ    Когут Світлана Сергіївна
3    Равлик Марта    8-А    ЧЗШ №9    ІІ    Когут Світлана Сергіївна
4    Вишняк Віталій    8-А    ЧЗШ №9    ІІ    Когут Світлана Сергіївна
5    Пущак Костянтин    9-В    ЧЗШ№9    І    Когут Світлана Сергіївна
6    Івануса Анна     9-В    ЧЗШ №9     ІІ    Когут Світлана Сергіївна
7    Сироїд Віктор    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Когут Світлана Сергіївна
8    Білецький Мар’ян    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Когут Світлана Сергіївна
9    Бурцев Владислав    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Когут Світлана Сергіївна
10    Сироїд Віталій    9-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Когут Світлана Сергіївна
11    Данилюк Олександр    9-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Когут Світлана Сергіївна
12    Саноцька Тетяна      10    ЧЗШ №9     І    Когут Світлана Сергіївна
13    Мулик Володимир     10    ЧЗШ №9     ІІ    Когут Світлана Сергіївна
14    Гречин Аліна     11    ЧЗШ №9     І    Когут Світлана Сергіївна
15    Ревуцький Дмитро     11    ЧЗШ№9    ІІ    Когут Світлана Сергіївна
16    Пасічник Віра    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Когут Світлана Сергіївна

РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з математики


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Олійник Володимир     6-В    ЧЗШ №9    І    Олійник Тетяна Миколаївна
2    Олекса Софія    6-Б    ЧЗШ №9    ІІ    Олійник Тетяна Миколаївна
3    Івануса Дмитро    6-Г    ЧЗШ №9    ІІ    Олійник Тетяна Миколаївна
4    Климочко Мирослава    6-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Шпорлюк Ганна Мирославівна
5    Прохорович Антон    7-Б    ЧЗШ №9    І    Чуприна Оксана Василівна
6    Бажуліна Жанна    7-Б    ЧЗШ№9    ІІ    Чуприна Оксана Василівна
7    Цюпа Давид    7-Б    ЧЗШ №9    ІІІ    Чуприна Оксана Василівна
8    Горбай Вероніка    8-В    ЧЗШ №9    І    Чуприна Оксана Василівна
9    Марусенко Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІ    Курій Тетяна Богданівна
10    Станько Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Курій Тетяна Богданівна
11    Бех Уляна    8-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Чуприна Оксана Василівна
12    Івануса Анна    9-А    ЧЗШ№9    І    Курій Тетяна Богданівна
13    Данилюк Олександр    9-В    ЧЗШ№9    ІІ    Курій Тетяна Богданівна
14    Дорощук Вадим    9-Б    ЧЗШ№9    ІІІ    Курій Тетяна Богданівна
15    Ткачик Ірина    9-В    ЧЗШ№9    ІІІ    Курій Тетяна Богданівна
16    Лебідь Станіслав    9-В    ЧЗШ№9    ІІІ    Курій Тетяна Богданівна
17    Саноцька Тетяна    10    ЧЗШ №9    І    Каравець Галина Михайлівна
18    Мулик Володимир    10    ЧЗШ №9    ІІ    Каравець Галина Михайлівна
19    Збишко Анастасія    10    ЧЗШ №9    ІІІ    Каравець Галина Михайлівна
20    Гречин Аліна    11    ЧЗШ №9    І    Олійник Тетяна Миколаївна
21    Ревуцький Дмитро    11    ЧЗШ №9    ІІ    Олійник Тетяна Миколаївна
22    Зінько Роман    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Олійник Тетяна Миколаївна
23    Гулько Вікторія    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Олійник Тетяна Миколаївна


РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади ЧЗШ №9 з хімії


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Горбай Вероніка     8-В    ЧЗШ №9    І    Олійник Любов Андріївна
2    Корчук Дем’ян     8-А    ЧЗШ№9    ІІ    Федюк Наталія Миколаївна
3    Станько Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Федюк Наталія Миколаївна
4    Пшеницький Святослав     9-Б    ЧЗШ №9    І    Федюк Наталія Миколаївна
5    Волоско Дмитро     9-Б    ЧЗШ №9    ІІ    Федюк Наталія Миколаївна
6    Дорощук Вадим    9-Б    ЧЗШ №9    ІІІ    Федюк Наталія Миколаївна
7    Саноцька Тетяна    10    ЧЗШ №9    І    Федюк Наталія Миколаївна
8    Погранична Марія    10    ЧЗШ №9    ІІ
    Федюк Наталія Миколаївна
9    Терех Вероніка    10    ЧЗШ №9    ІІІ    Федюк Наталія Миколаївна
10    Гречин Аліна    11    ЧЗШ №9     І    Олійник Любов Андріївна
11    Левіновський Олексій    11    ЧЗШ №9    ІІ    Олійник Любов Андріївна

РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з географії


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1.    Семочко Олександр     8-А    ЧЗШ №9    І    Лемеха Ольга Василівна
2.    Марусенко Вікторія    8-А    ЧЗШ №9    ІІ    Тарасюк Раїса Миколаївна
3.    Катренко Євгенія    8-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Лемеха Ольга Василівна
4.    Данилюк Олександр     9-В    ЧЗШ №9    І    Лемеха Ольга Василівна
5.    Сироїд Віктор     9-А    ЧЗШ №9    ІІ    Тарасюк Раїса Миколаївна
6.    Ярига Олена    9-Б    ЧЗШ №9    ІІІ    Лемеха Ольга Василівна
7.    Саноцька Тетяна     10    ЧЗШ №9    І    Лемеха Ольга Василівна
8.    Мацюра Лілія    10    ЧЗШ №9    ІІ    Лемеха Ольга Василівна
9.    Мулик Володимир    10    ЧЗШ №9    ІІІ    Лемеха Ольга Василівна
10.    Зузак Діана     11    ЧЗШ №9    І    Лемеха Ольга Василівна
11.    Пасічник Віра    11    ЧЗШ №9    ІІ    Лемеха Ольга Василівна
12.    Бєлковська Тетяна    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Лемеха Ольга Василівна


РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з астрономії


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Гречин Аліна       11    ЧЗШ №9    І    Когут Світлана Сергіївна
2    Ревуцький Дмитро        11    ЧЗШ №9    ІІ    Когут Світлана Сергіївна
3    Пасічник Віра       11    ЧЗШ №9    ІІ    Когут Світлана Сергіївна
                                                    РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіаді з української мови та літератури



з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Ціцей Аніта    7-А    ЧЗШ №9    І    Турко Г.Б.
Македонська О.Р
2    Бажуліна Жанна    7-Б    ЧЗШ №9    ІІ    Турко Г.Б.

3    Іванова Софія    7-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Турко Г.Б.

4    Пупко Дарина    8-А    ЧЗШ №9    І    Притискач Г. М.
5    Катренко Євгенія    8-В    ЧЗШ №9    ІІ    Грушкевич С. З.
Дубецька С.Я.
6    Гук Діана    8-В    ЧЗШ №9    ІІІ    Дубецька С. Я.
7    Грязнова Катерина    9-Б    ЧЗШ №9    І    Грушкевич С. З.
Македонська О. Р.
8    Пущак Костянтин    9-В    ЧЗШ №9    ІІ    Турко Г. Б.
9    Івануса Анна    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Грушкевич С. З.
Македонська О. Р.
10    Бойко Вікторія    10    ЧЗШ №9    І    Притискач Г.М.
Кульчицька-Вачініч О. Я.
11    Мацюра Лілія    10    ЧЗШ №9    ІІ     Притискач Г.М.
Кульчицька-Вачініч О. Я.
12    Саноцька Тетяна    10    ЧЗШ №9    ІІІ    Притискач Г.М.
Кульчицька-Вачініч О. Я.
13    Мартенюк Валентина    11    ЧЗШ №9    І    Боднарчук О.В.
Малко Н.Я.
14    Гречин Аліна    11    ЧЗШ №9    ІІ    Малко Н. Я.
15    Зузак Діана    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Боднарчук О. В.
Малко Н.Я.

 


                                РЕЗУЛЬТАТИ
   олімпіади з економіки


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1.        Гречин Аліна      11    ЧЗШ№9    І    Лемеха Ольга Василівна
2.        Пасічник Віра    11    ЧЗШ№9    ІІ    Лемеха Ольга Василівна
3.        Манчур Віктор    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Лемеха Ольга Василівна

РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з трудового навчання

з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1    Левіновський Олексій    11    ЧЗШ №9    І    Шевчук Володимир Йосипович
2    Шелеп Павло    11    ЧЗШ №9    ІІ    Шевчук Володимир Йосипович
3    Зівер Станіслав    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Шевчук Володимир Йосипович
4    Бурцев Владислав    9-А    ЧЗШ №9    І    Шевчук Володимир Йосипович
5    Чиж Назар    9-Б    ЧЗШ №9    ІІ    Шевчук Володимир Йосипович
6    Гребеняк Володимир    9-А    ЧЗШ №9    ІІІ    Шевчук Володимир Йосипович
7    Івануса Іванна    9-А    ЧЗШ №9    І    Полечук Стефанія Романівна
8    Новохадська Ганна    9-А    ЧЗШ №9    ІІ    Полечук Стефанія Романівна
9    Грязнова Катерина    9-Б    ЧЗШ №9    ІІІ    Полечук Стефанія Романівна
10    Гречин Аліна    11    ЧЗШ №9    І    Полечук Стефанія Романівна
11    Равлінко Тетяна    11    ЧЗШ №9    ІІ    Полечук Стефанія Романівна
12    Копоть Марта    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Полечук Стефанія Романівна

РЕЗУЛЬТАТИ
олімпіади з інформатики


з/п    Прізвище та ім’я учня    Клас    Навч.
закл    Зайняте    місце    П І Б вчителя
1.    Вовк Ярослав     10    ЧЗШ №9     І    Білібін Роман Васильович
2.    Збишко Анастасія     10    ЧЗШ №9    ІІ    Білібін Роман Васильович
3.    Саноцька Тетяна    10    ЧЗШ №9    ІІІ    Білібін Роман Васильович
4.    Гулько Вікторія    11    ЧЗШ №9    І    Смоляк Ірина Ярославівна
5.    Кузьмів Христина    11    ЧЗШ №9    ІІ    Смоляк Ірина Ярославівна
6.    Зінько Роман    11    ЧЗШ №9    ІІІ    Смоляк Ірина Ярославівна


Переглядів: 136 | Дата: 17.07.2018


Copyright © Червоноградська загальноосвітня школа I-III ступенів № 9, 2017. Всі права захищено
Сайт створено у системі uCoz