Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

80100, Львівська обл., м.Червоноград, вул. Шептицького, 17
тел.: (03249) 2-14-35
ел.пошта: chervonograd_9@i.ua
Понеділок, 18.02.2019
Головна Оголошення Статті Файли Зворотній зв’язок
Меню
Посилання


Головна » 2016 » Лютий » 15

Шкільна конференція на тему: «Проблема насилля та шляхи її подолання»

          У понеділок, 21 грудня в рамках конкурсу правовиховних заходів відбулася шкільна конференція "Проблема насилля та шляхи її подолання". Суть даної форми виховної роботи полягає у всебічному обговоренні важливих для шкільного колективу проблем.          Тому учасниками були батьки, педагоги та учні 4-11 класів, а також запрошені: Мар'яна Марчук - начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Червоноградського місцевого центру з надання БВПД, Г. П. Лобащук - головний спеціаліст відділу освіти з питань виховної роботи та позашкільної освіти, Л.С. Хляка - методист ІМЦО. 
          Проведенню конференції передував значний підготовчий етап. Психологічною службою школи було проведено опитування педагогів та учнів різних вікових категорій, що і дало підстави говорити про актуальність проблеми. Шкільним бібліотекарем створено електронну ресурсну базу матеріалів з даної проблеми та організовано сертифіковане онлайн-навчання педагогів. 
          Роботу конференції розпочала директор Л.К. Денисюк. Доповідачі-старшокласники Марія Гумен, Анна Турко та Олексій Левіновський висвітлили актуальні проблеми шкільного та сімейного насилля.
          У підбитті підсумків роботи основними акцентом стало формування навиків позитивної поведінки як форми протидії насиллю.

    


Переглядів: 157 | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Ім’я *:
Ел.пошта *:Код захисту *:Copyright © Червоноградська загальноосвітня школа I-III ступенів № 9, 2017. Всі права захищено
Сайт створено у системі uCoz