Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

80100, Львівська обл., м.Червоноград, вул. Шептицького, 17
тел.: (03249) 2-14-35
ел.пошта: chervonograd_9@i.ua
Неділя, 18.11.2018
Головна Оголошення Статті Файли Зворотній зв’язок
Меню
Посилання


Головна » 2016 » Вересень » 19

Олімпійський тиждень

Новий навчальний рік розпочався для дітвори ЧЗШ№9  весело та цікаво, з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.  

Учні нашої школи святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Активно пройшли товариські зустрічі з міні-футболу між учнями 6-го та 7-го класів (вчителі фізичної культури Труш В.О. та Дубик М.І.).

Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, єдині олімпійські уроки – все це у дні святкування чекало на учнів школи.

Змагання – «Ми сильні й завзяті» покликали на шкільний стадіон учнів і вчителів усієї школи. Тут відбулася справжня завзята боротьба: човниковий біг, біг із перешкодами, естафета «Посади картоплю», перетягування канату – це далеко не повний список усіх випробувань.

Веселими і задоволеними залишилися всі учні й вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.


Переглядів: 104 | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Ім’я *:
Ел.пошта *:Код захисту *:Copyright © Червоноградська загальноосвітня школа I-III ступенів № 9, 2017. Всі права захищено
Сайт створено у системі uCoz