Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

80100, Львівська обл., м.Червоноград, вул. Шептицького, 17
тел.: (03249) 2-14-35
ел.пошта: chervonograd_9@i.ua
Четвер, 17.01.2019
Головна Оголошення Статті Файли Зворотній зв’язок
Меню
Посилання


Головна » 2016 » Квітень » 29

Інтелект України

Впровадження науково-педагогічного проекту "Інтелект України"

          З вересня 2016 року Червоноградська загальноосвітня школа №9 планує впроваджувати  науково-педагогічний проект «Інтелект України», який регламентується наказом Міністерства освіти  і науки, молоді та спорту  України №797 від 10.07.2012.          Проект реалізується в початковій школі на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники – зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп’ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні початкових класів, які працюють за проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, уміють працювати з інформацією.

          У кожній школі, яка є учасником науково-педагогічного проекту, школярі зможуть продовжити навчання за програмою "Інтелекту України" до випускного класу. У випадку ж переходу дитини з проектного класу до іншого, в т.ч. через сімейні обставини, переїзд тощо, дитина легко зможе увійти в навчальний процес і навіть з певною ймовірністю матиме переваги, використовуючи набуті навички та вміння.

          Сутність цього проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями. Головне – набуття  нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. Також – розвитку пізнавальних процесів: сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

          Вартість усіх навчальних матеріалів для однієї дитини становить 195 грн. на місяць. Вартість матеріалів не підвищувалася кілька років, і підвищення не планується. Перепідготовка вчителя і саме викладання - не оплачується батьками.

           У проекті враховано природні здатності молодшого школяра, вразливість його психіки, допитливість у пізнанні самого себе, схильність до імітації зразків поведінки дорослих, що зумовлює вплив програмового змісту не лише на інтелектуальний, а й на соціальний і особистісний розвиток учня. Таким чином у молодшого школяра формуються життєві навички, що сприяють соціальному, духовному та психічному здоров’ю:

          У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

- розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;

- сформувати навички раціонального читання, створивши передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу;

- вільно спілкуватися іноземними мовами;

- сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти, створивши передумови для якнайкращого засвоєння хімії, біології, фізики, успішної участі в олімпіадах з цих навчальних предметів (навчальні предмети «Я і Україна», «Еврика»);

- сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей, створивши передумови для успішного навчання дитини (предмет «Навчаємося разом»).

         В системі розроблені вправи для розвитку логічного мислення, зорової пам’яті, уваги, короткотривалої та довготривалої пам’яті тощо. По суті навчання відбувається за гаслом:

Те, що я чую, я забуваю.

Те, що я бачу й чую, я трохи пам'ятаю.

Те, що я чую, бачу й обговорюю, я починаю розуміти.

Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю я набуваю знань і навичок.

Коли я передаю знання іншим я стаю майстром.

         Науково-педагогічний проект «Інтелект України» - проект, що робить навчання максимально цікавим і водночас підвищує рівень засвоєння знань.

          То ж нехай дитячі очі завжди горять цікавістю та допитливістю до знань, розвивається творча особистість завдяки навчанню у проекті «Інтелект України».


Переглядів: 482 | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0Ім’я *:
Ел.пошта *:Код захисту *:Copyright © Червоноградська загальноосвітня школа I-III ступенів № 9, 2017. Всі права захищено
Сайт створено у системі uCoz